تبلیغات
آن نیمه دیگر - تشکر


آن نیمه دیگر

اول از همه تبریک می گم به تمام دوستانی که جزو پنج نفر برنده بودند... و بابت مطالب قابل تامل و زیبایی که سایر شرکت کننده ها نوشته بودند تشکر می کنم... .

تشکر می کنم از دکتر احمدی که واسطه ی آشنایی من با وبلاگ سایر شرکت کننده ها و نوشته های زیباشون شدند، از دوستانی که لطف داشتند و بهم رای دادند و منو با نظرات ارزشمند و حمایتشون خوشحال کردند... یه تشکر ویژه هم برای دوستی که منو با این وبلاگ آشنا کرد... .

زمانی که به من پیغام داد و منو به شرکت تو مسابقه دعوت کرد چیزی رو به عنوان هدف بهم معرفی کرد که خیلی بالاتر و ارزشمندتر از مقام و جایزه و بازدید و ... بود. من حقیقتش به توصیه ی این دوست عزیز نه برای مقام اول یا دوم، نه برای جایزه ی 10 یا که 50 هزار تومن و نه برای بازدید از وبلاگم شرکت کردم... حقیقتا فقط می خواستم مطلبی که نوشتم خونده بشه... برای برد و باخت توی مسابقه شرکت نکرده بودم.

 تنها دوست داشتم چند دقیقه از دختربچه ای بگم که صداش به جایی نمی رسید... و دوست داشتم منی که صدام می رسه، منی که حرفم شنیده می شه از دردش... از رنجش بگم که شاید ما بزرگ ترها بیشتر از خودش درک می کردیم... هرچند که گاهی ساده از کنارش رد می شدیم...


با تشکر از همه ی شما عزیزان...


پ.ن: با تشکر از اسپانسر مسابقه بابت پرداخت مبلغ و تشکر ویژه از دکتر احمدی برای مسابقه ی خلاقانه و عالی شون[ جمعه 1392/10/27 ] [ 12:31 قبل از ظهر ] [ anita ... ] نظرات      قالب ساز آنلاین